Го покрила целиот автомобил со љубовни пораки…

10 јули, 2018
6

За љубовта и креативноста нема граници…
Една вљубена девојка се досетила и на необичен начин одлучила да му изјави љубов на момчето.
Сопственикот на црниот голф бил затекнат кога го здогледал автомобилот облепен со стикери со љубовни пораки. Неговиот голф бил украсен со стотици стикери, а на секој стикер пишувало: Те сакам, Ти си единствен, Прв во срцето…па и по некоја подолга љубовна порака.
Сигурно и било потребно доста време на девојката да ги залепи но и да ги напише сите тие стикери. Кога завршила, погледнала дали доаѓа сопственикот на голфот па се изгубила во непознат правец. Мислам дека идентитетот на сопственикот му е добро познат. Се е така убаво и романтично – изјавил еден од присутните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum