18 јануари, 2020

Радио

“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун! Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и IT опрема или до 24 рати без камата со haPPy кредит и со кредитните картички на НЛБ Банка, Стопанска банка АД Скопје, Охридска Банка, Халк Банка и Дајнерс МК.

На почетокот на школската година подновете се вие и вашите најсакани по одлични цени и со можност за плаќање до 24 рати без камата! Разгледајте ги одличните понуди онлајн на Neptun.mk или во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија.

Изберете од големата понуда на лаптопи, таблети, мобилни телефони и ИТ опрема.

Во Нептун може да најдете производи од вашите омилени брендови: Samsung, Huawei, Apple, Asus, Acer, Lenovo, HP, Lenovo, Canon, Sony, Xiaomi, Motorola и многу други.

Секој купувач ќе може да најде нешто соодветно и поволно за себе и за своите најблиски.

Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во нашата држава е веќе препознатлив по овој концепт на продажба, каде им нуди на своите купувачи исклучителна можност да набават продукти по промотивни цени и можност да плаќаат на рати без камата.

Малопродажната мрежа на Нептун, 20 години е присутна на македонскиот пазар и во моментов е застапена со 25 продажни места во 21 град во Македонија.

За ОНЛАЈН купување и да ги погледнете деталите од акцијата „ BACK TO SCHOOL 03-24.09.2018” кликнете на следниот линк: https://www.neptun.mk

Остави коментар

Почетна // вести // BACK TO SCHOOL акција во Нептун – Големи попусти на лаптопи, смартфони и таблети!
Горе