4 јуни, 2020

BEST BUY акција во Нептун, најпродаваните производи во 2018г. сега по супер цени со големи попусти!

Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во Македонија на своите потрошувачи им овозможи исклучителна можност, најпродаваните производи од сите категории во промотивниот период од 12-27.11.2018 да ги набават со големи попусти.

Погледнете ги најпродаваните модели на:

Разгледајте ги BEST BUY производите на овој ЛИНК или во продажните салони на Нептун ширум Македонија! Покрај големите попусти добивате и:

– Кешбек од 5% при купување со кобрендираната НЛБ haPPy MasterCARD картичка

– За секоја кумулативна купопродажба во вкупна вредност од  30.000 денари, добивате ваучер од 900 денари за идни купувања.

– Шопинг до 48 рати со haPPy инстант кредитот

Aкцијата важи само од 12-ти до 27-ми ноември!

Остави коментар

Почетна // Top Story // BEST BUY акција во Нептун! Најпродаваните производи во 2018г. по супер цени со големи попусти!
Горе