Морбидно: Му се заглавило стаклено шише во лице! (видео)

13 јули, 2018
Морбидно: Му се заглавило стаклено шише во лице! (видео)

Звучи неверојатно, но дури 4 лекари не забележале дека момчето од Шведска има големо парче стакло во лицето. Човекот трпел болки цели 17 дена, се додека петтиот лекар конечно не го извадил страното тело.
Патрик Мобер (23) славел роденден на јахта каде избила тепачка и некој го удрил со шише по глава. Раната ја санирале на јахтата, а потоа бил на лекар за да ја сошијат раната. Звучи неверојатно, но лекарот не забележал дека има парче стакло внатре, па ја сошил раната без да го извади стаклото.
Од повредата до конечното отстранување на стаклото поминале 17 дена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi