Невестата остави празно место за нејзиниот починат син. Се расплака кога еден човек дојде и седна на неговото место!

8 мај, 2018
Невестата остави празно место за нејзиниот починат син. Се расплака кога еден човек дојде и седна на неговото место!

Беки го доживеа најголемиот кошмар за еден родител. На само 19 години, нејзиниот син Тристан починал. Како и сите кои поминуваат низ тоа, се чувствуваше огромна болка и тага и кај неа. Таа продолжи со својот живот, туркајќи болка и страдање од самата себе, а ја пронајде и љубовта на својот живот.

Кели, човекот кој го запознала, ја почувствувал нејзината болка и на нивната венчавка направил нешто неверојатно во често на нејзиниот починат син. Фактот дека тој ќе го пропушта овој прекрасен ден беше навистина тешко. Кели се обидуваше да ја скрие својата тага најдобро што можеше.

Се случи нешто неверојатно. Тристан најде начин да го помине овој ден со мајката и нејзиниот нов маж. Неколку моменти пред да започне церемонијата, дознале дека некој сака да се запознае со Беки. И пријде млад дечко кој се вика Џејкоб. Благодарение на нејзината великодушна донација на органите на Тристан, срцето на нејзиниот син чукаше во неговите гради. Таа и нејзиниот син му дадоа живот. Тој ден, дел од нејзиниот син бил присутен – дури користела и стетоскоп за да го слушне неговото срце.

Се разбира, сите присутни плачеа. Погледнете го видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris