Ова е тинејџерката која сними порно филм а потоа се самоуби!

13 јули, 2018
5

19-годишната Американка , инаку успешен студент на Универзитетот во Висконсин, која сонувала да биде анестезиолог, се самоубила бидејќи луѓето се шегувале на нејзина сметка затоа што глумела во порно филм. Таа под уметничко име, Стела Ен  снимила порнографска сцена за веб страната Castingcouch-X, но ве недели подоцна не го издржала притисокот на јавноста и купила пушка и со неа се самоубила на семејната јахта на езерото Биг Карнилијан.

allysa-porn-01-640x637