Открила како изгледа без шминка!

24 јули, 2018
а3

Девојка од Техаран се прослави со бизарни селфи фотографии на Instagram …

Сигурно се сеќавате на Сахар Табар, тинејџерка од Техеран која привлече внимание со бизарните селфи фотографии на Instagram. Тогаш се појави информација дека оваа девојка имала повеќе од 50 пластични операции за да личи на Анџелину Џоли …Мораме да признаеме дека на некои фотографии навистина потсетуваше на неа … или барем на некоја нејзина “искривена” верзија …

Приказната за тоа ја “подгреала” и самата Сахар, која признала десетина естетски операции и рече дека изгубила 40 килограми, за да биде слаба како Анџелина …Навистина, многумина не ѝ веруваа и тврдеа дека фотографиите се обработени и дека сето тоа е постигнато со make-up, но откако привлече толку внимание, призна дека имала неколку естетски потфати, но никогаш не сакала да личи на Џоли. Туку само сакала да личи на Анџелина…

Објаснила дека нејзиниот изнемоштен изглед што можевме да го видиме на Instagram, е постигнат со помош на протеза и шминка, и, се разбира, Фотошоп.

Се огласи “Анџелина Џоли”

Сега оваа тинејџерка решила да открие како навистина изгледа, без целата таа шминка и обработка на фотки …

Непрепознатлива е, зар не?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi