1 јуни, 2020

Ова ќе и биде трет брак.

Супермоделот Хајди Клум се вери со своето момче Том Каулиц. Тој е помлад од Хајди 17 години, но нив ова не им претставува никаков проблем, туку уживаат во нивната врска.

Хајди со гордост објави слика на која го покажува вереничкиот прстен, а парот блеска од љубов и среќа.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

„Кажав ДА“, објави среќната Хајди Клум.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Кажа „ДА“: Хајди Клум гордо го покажа вереничкиот прстен
Горе