28 мај, 2020

Кетлин Џенер, очувот на најпознатата старлета Ким Кардашијан, падна во очите на јавноста поради стајлингот кој откри дека поранешниот спортист кој го промени полот не е во најдобра форма.

Всушност, неговата кожа виси, се гледаат целулитот и вените на нозете, но тоа не ја спречи Кејтлин да облече краток мини џемпер.

Ве потсетуваме, Брус Џенер, поранешниот сопруг на Крис Џенер и татко на Кендал и Кајли Џенер, ја шокираше јавноста кога во 2015. година реши со операција да го промени полот. Кетлин не штедеше на својата трансформација. Брус  оперираше речиси сè – од очните капаци до гениталиите. Потроши повеќе од 500 милиони долари за операцијата.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Потроши 500 милиони $ за да го промени полот: Џабе и се мини фустани кога е полна со целулит, нејзината кожа виси, а капиларите и се целосно испукани и тоа во 69. година
Горе