Извозена!

28 септември, 2018
l

Раперката и возачот на Формула 1 уживаат заедно во Дубаи.

Гласината за тоа дека се во врска, дополнително ја загреаја со фотографијата од возењето по песочните дини!

Ники Минаж и Луис Хамилтон се зближија по една забава на њујоркшката Модна Недела на почетокот на месецот.

Таблоидите веднаш ги споија, но ниеден од нив не го потврди тоа. Сепак, сега работите стануваат појасни, бидејќи и Ники и Луис објавија фотографии од романтичното возење по песочни дини.

View this post on Instagram

Riders🇹🇹🇬🇩

A post shared by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on