Како изгледа Џенифер Анистон ова лето кога ќе се соблече во бикини?

27 јули, 2018
a3

Познатата актерка летово го поминува во Италија, а многумина се запрашуваа како изгледа во бикини.

Актерката Џенифер Анистон е сликана во разголено издание во Портофино во Италија.Холивудската ѕвезда уживаше во сонцето во темно син костим за капење. Опуштено, како што и слободното време и наложува.Само погледнете ја! Таа има 49 години. И е во одлична форма. Ако баш сакате, ќе најдете на неа нешто што не е совршено. Но и во тој случај нема да имате многу работа.

Звездата која два пати се мажеше и разведуваше (сопружниците и беа Бред Пит и Џастин Теру), може да си каже сам на себеси: “Браво, Џен!”.И ние го кажуваме тоа! А Вие? Дали се согласувате?

Ако само се сетите какви приказни ја следеа Џенифер во последно време, се зборува дека повторно се забавува со Пит, па дури и дека се омажила за него и дека чека негово дете. Се зборува ….