15 јули, 2020

Манекенката се огласи на социјалните мрежи по повод приказната дека се омажила за пејачот.

Иако беше објавено дека Џастин Бибер и Хајли Болдвин застанаа на “лудиот камен”, манекенката демантираше.

Хајли на социјалните мрежи објави дека сеуште не се омажила.

View this post on Instagram

baby like face

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

“Јасно ми е од каде потекнуваат гласините, но не, јас сѐуште не се омажив”, пишува една од најбараните манекенки.

Парот пред неколку недели ја изненади јавноста со веридба, па со јавна расправија па со изјавите на љубов “со помош на Исус” …

Неодамна извадиле и дозвола за влегување во брак, што важи два месеци, па веројатно ќе се венчаат до ноември.

Каква ли ќе биде свадбата?

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Не им верувајте на гласините!
Горе