16 октомври, 2019

Радио

Кејт Хадсон е бремена по трет пат и ќе се породи во август.

Оваа недела, вниманието го препушти на нејзиното момче, Дени Фуџикава, и експертските раце на масерите во Калифорнијскиот Спа центар.

Опуштено и непосредно пред породувањето, Кејт не се грижи за папараци.Кејт Хадсон и нејзиното момче Денис Фуџикава влегоа во продавница за замрзнат јогурт во близина на спа центарот во Калифорнија,Ojai Valley Inn and Spa . Двојката е таму на годишен одмор, а воедно го прославија роденденот на друга бремена пријателка, Џејми Мизрахи .

Актерката носеше транспарентна прекривка под која беше облечена во флуоресцентен жолт бикини .

Среќната двојка чека девојче .

Остави коментар

Почетна // Забава // Непосредно пред породувањето: Кејт Хадсон ужива со момчето во капење, сладолед и сонце!
Горе