СЕ ПРЕДОЗИРА ГОЛЕМАТА ЗВЕЗДА и идол на младите! Деми Ловато има проблем, познатите личности и даваат поддршка!

25 јули, 2018
д1

По што со фановите ја сподели новата тетоважа и новиот сингл “Sober” (“Trezna”), по повод 6 години од нејзиниот “чист” живот, пејачката заврши во болница.

Популарната пејачка Деми Ловато беше сместена во текот на претходната ноќ во болницата во Лос Анџелес поради здравствени проблеми.Како што јавуваат странските медиуми, пејачката е префрлена од куќата во болница по предозирање со хероин.Полицијата од Лос Анџелес потврдила за “Е! Вести” дека реагирале на повикот што го добиле околу 11:40 часот пред пладне по локално време. Не можеле да потврдат на почетокот за кој се работи.Подоцна е потврдено дека станува збор за 25 годишна девојка. Тимот со кој работи Деми потврди нешто подоцна дека станува збор за пејачката.

Поддршката ѝ беше дадена од многу колеги и други познати личности на твитер, како Ким Кардашијан, Ник Џонас, Пријанка Чопра, Хелси, Аријана Гранде, Леди Гага, Бруно Марс.

Како што дознаваат медиумите, со печката моментално се нејзината мајка и сестра. Нејзината состојба е стабилна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi