Се врати!

24 јули, 2018
sie

Пејачката повторно “жари и пали” по пораѓајот.

Згодната и талентирана пејачка Сијара (32) направи сензационално враќање на музичката сцена по три години пауза и објави спот за новата песна “Level Up”. Веќе добро позната по провокативни движења и уште попровокативното тело, Сијара, и со овој спот не ги разочарала нејзините обожаватели – таа скока, игра и тверкува! Сијара последниот албум под наслов “Џеки”,го објави во 2015 година, но паузираше со настапи уште во мај 2014 година, кога го доби синот Futur со истоимениот рапер. По раскинувањето на веридбата со раперот, Сијара во 2016 година се омажи за рагбистот Расел Вилсон, со кој подоцна, во 2017 година ја доби ќерката  Siena.

Откако семејните обврски завршиле, знаела дека е време да се врати на сцената и тоа го направила совршено!

Погледнете:https://youtu.be/Dh-ULbQmmF8

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi