7 јуни, 2020

За почеток, не знаевме ни дека биле заедно!

Мултиталентираната икона на шоубизнисот – Шер (72), открила во емисијата на Џејмс Корден дека Том Круз (56) и бил “меѓу топ пет љубовници” кои ги имала!

Пејачката и актерот се запознале во 1985 година на свадбата на Мадона и Шон Пен, а потоа имале кратка афера.

Она што во почетокот ги поврзува е тоа што двајцата имаат дислексија.

“Многу луѓе што имаат дислексија во една пригода беа повикани во Белата куќа, а Том и јас сме двајцата дилексични. Подоцна ние излеговме заедно, но тука се создаде конекција меѓу нас,” Шер потоа рече во интервју за “Event” магазин додавајќи дека се уште се пријатели, но да не дознае неговото здружение во Сајентолошката црква.

Во разговор со Опра Винфри, Шер додаде дека со Том ќе била “голема романса” дека немаа “луди работни распореди” во тоа време.

Таа исто така се сетила и на други љубовници – поради бакнежот со Вал Килмер, мислела дека нејзината глава ќе експлодира, и понатаму е луда за басистот на бендот Кис, Џин Симонс, а Роб Камилети, пекарот кој е 18 години помлад од неа, е ” најверојатно вистинската љубов на нејзиниот живот “, смета пејачката.

Со оглед на тоа, погодно е сега да поуживате во овој нејзин хит:

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Том Круз и беше меѓу најдобрите љубовници?
Горе