Викаа и скокаа од среќа!

30 јули, 2018
pp

Холивудскиот брачен пар е со причина омилен меѓу фановите …

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли беа најгордите родители на концертот на Тејлор Свифт кога во една песна се слушна гласот на нивната керкичка Џејмс.Обожавател од публиката ги сними возбудените актер и актерка како скокаат и викаат од среќа во моментот кога ќе се чуе гласот на нивната тригодишна ќерка.Во клипот се гледа Блејк како со мобилен телефон го снима концерт, додека во позадината се слуша пејачка која дава вовед за песната “Gorgeous”. Рајан стои веднаш покрај неа и двајцата со исчекување гледаат кон бината.

Секунда подоцна се слуша гласот на малата Џејмс како ја најавува песната пред полна сала луѓе и гледаме како актерката и актерот скокаат од среќа!Погледнете го омилениот холивудски пар како се радува: