Заслужна за најлудиот ТВ момент!

27 септември, 2018
м

Пејачка, актерка и ријалити ѕвезда која не се срамеше да се соблече во долна облека!

Кристина Милијан ја знаете како пејачка, актерка од филмот “Ghosts of girlfriends past” во кој играше со Џенифер Гарнер или како ѕвезда на сопственото ријалити шоу.

Ова последното е “најлошо” …

Кристина ја започна кариерата во „далечната“ 2001 година. Успешната музичка кариера ја замени филмската (освои Еми наградата за серијата “Grandfathered”), а потоа и ријали шоуто “Christina Milian Turned Up”, во кое покажа дека нема срам.

Кристина беше во повеќегодишна врска со Ник Кенон, поранешниот сопруг на Мараја Кери.

После раскинувањето заплови во романса со продуцентот “The Dream”, кој е заслужен за првиот хит на Џастин Бибер “Baby”.

Кристина се омажи за него, доби ќеркичка, а потоа по две години брак се разведе од продуцентот. Сега е во врска со францускиот RnB певач М. Покора.

Најлудата сцена од ријалити шоуто – депилација на задникот! Да, ја донесе сестра и, камерманите … се соблече и вриштеше!

Кристина го прослави 37. роденден – за таа пригода погледнете ги сликите (верувајте, тоа видео не сакате да го видите!).

View this post on Instagram

Slaying Goals 🔥💪🔥

A post shared by Christina Milian (@christinamilian) on