5 МЕСЕЦИ ВО КОМА ПО ПОРОДУВАЊЕТО…Северина со емотивна порака го расплака регионот

16 мај, 2018
4

Хрватската пејачка Северина Којиќ ужива во бракот со Игор Којиќ, синот на Драган Којиќ Кеба.

Пејачката на својот Инстаграм профил често споделува фотографии од своите активности.

Овој пат таа одлучи да се потсети на своето детство, па објави фотографија со нејзината мајка. Пораката која ја напиша во описот на фотографија ќе ви натера солзи на очите.

„Беше пет месеци во кома, веднаш по породувањето со мене, но преживеа и веднаш ме научи дека може и да умре за мене и мојот брат, но дека ќе посреќна, многу посреќна ако живее за нас. Ти благодарам на се мамо“, напиша Севе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris