28 мај, 2020

Јуни е тука, а со него и долго очекуваната свадба на Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ. Дали е се подготвено за венчавката за која сите зборуваат но и кој ги држи сите конци во рацете Александра откри во утринскиот програм…

“ Се трудам да не размислувам премногу за тоа. Се однесувам како свадбата да е следната година. С е пресекувам кога че ме прашаат за свадбата”, се пошегува Александра и призна дека за викендот кога е нејзината свадба, имала неколку понуди за работа.

“Незнам зошто сите запнале за тој викенд, секако, се одбив, но закажав настап викендот после свадбата”.

 

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Александра Пријовиќ призна: Немам чувство дека се мажам следната недела
Горе