20 февруари, 2020

Радио

По преполниот концерт во белградската „Штарк Арена“, Дара Бубамара ги троши заработените пари. Деновиве пејачката ужива во Дубаи, каде што одлучи да ги наполни батериите.

💥💥🛥🍹❤️💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Се разбира, таа не одолеа да не се качи на јахта, па на Инстаграм објави фотографии во бикини, каде што нејзините облини доаѓаат до полн израз.

А кога Дара ќе се соблече, со голо око е видливо дека на неа се’ се лула… Се разбира од брановите на кои езди нејзината јахта.

🛥🛥☀️☀️❤️💋Dubai❤️❤️💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

🛥☀️❤️🎉👍👍❤️❤️😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Дара Бубамара го “запали” Дубаи
Горе