Дара Бубамара го “запали” Дубаи

17 мај, 2018
1

По преполниот концерт во белградската „Штарк Арена“, Дара Бубамара ги троши заработените пари. Деновиве пејачката ужива во Дубаи, каде што одлучи да ги наполни батериите.

https://www.instagram.com/p/BizPxVKgnek/?utm_source=ig_embed

Се разбира, таа не одолеа да не се качи на јахта, па на Инстаграм објави фотографии во бикини, каде што нејзините облини доаѓаат до полн израз.

А кога Дара ќе се соблече, со голо око е видливо дека на неа се’ се лула… Се разбира од брановите на кои езди нејзината јахта.

View this post on Instagram

🛥🛥☀️☀️❤️💋Dubai❤️❤️💋

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

View this post on Instagram

🛥☀️❤️🎉👍👍❤️❤️😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris