3 јуни, 2020

Пејачката Александра Пријовиќ денеска е една од најпопуларните пејачки на Балканот, а за две недели ќе стапи во брак со синот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ.

Но пејачката пред неколку години изгледала многу поразлично од денес, па така на 17 годишна возраст никој не би ја препознал денешната Александра Пријовиќ.

Видеото е објавено за време на аудицијата на „Ѕвездите на гранд“ во 2012 година, а како навистина изгледала Пријовиќ погледнете во продолжение.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uDfI6xOD3mI

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Денес е бомба, но погледнете како изгледала Пријовиќ на 17 годишна возраст
Горе