Џастин Бибер потврди дека е во врска со Хајли Болдвин

20 јули, 2018
juu

24-годишниот пејач Џастин Бибер потврди дека се верил со 21-годишната манекенка Хајли Болдвин, што се случило за време на заедничкиот одмор на Бахамите.

Џастин трачот го потврди со романтично и искрено објавување на порталите.

„Сакав да почекам пред да кажам, но вестите брзо се шират. Многу едноставно Хајли јас сум толку заљубен во се твое. Одлучен сум да го поминам животот запознавајќи го секој дел од тебе и да те сакам со трпение и внимателно. Обеќавам дека ќе го водам нашето семејство чесно и со трпение, дозволувајќи да не води Исус со својот Дух низ сето она што ние го правиме и низ секоја одлука што ќе ја донесеме. (…)’’

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi