Една од сестрите и член на кланот на Кардашијан-Џенер е геј?

20 јули, 2018
khloe-kardashian-759

Се шпекулира дека излегувањето со мажи е само гласина за јавноста.Во последно време имаше гласини за тоа како Кендал Џенер всушност ги сака жените. Наводно, се крие поради своите обожаватели, бидејќи не е сигурна како ќе ја прифатат веста. Иако медиумите постарата сестра Џенер ја поврзуваат со кошаркарот Блејк Грифин, постојат и оние кои тврдат дека оваа „врска“ е само измама за јавноста.

Во јуни оваа година додека беше  во врска со раперот АСАП Роки, 21-годишната Кендал во една прилика се појави во јавноста со прстен на раката за кој сите мислеа дека е веренички, но двојката набрзо потоа се распадна.

Kendall Jenner i ASAP Rocky

На Кендал и е многу важна нејзината кариера, многумина сметаат дека тоа е причината таа да не е во стабилна и долгорочна врска. “Кендаловата кариера моментално е на прво место. Има сериозни намери и планови за развој на бизнисот и на нејзиното име во светот на модата. За сега има доволно слободно време за забава и тоа е токму она што го прави, тоа е забавно “, вели изворот близок до Кендал.

.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi