Емина Јаховиќ: Не се разведувам од Мустафа!

31 јануари, 2018
2

„Веста за неверството на мојот сопруг е лажна. Ние сме во среќен брак“, изјави Емина Јаховиќ откако одекна веста дека таа и Мустафа Сандал се разведуваат.

„Напишале дека се разведуваме. Тоа како вирус се пренесе и во Турција. Ме разведуваат, многупати“, вели Емина и додава:

„Јас почнав да објавувам свои фотографии на кои го нема Мустафа. Тоа ми беше начин да си ги промовираме песните. Потоа почнаа шпекулациите со развод, на кои моравме да се огласиме и да кажеме дека не се разведуваме. А и се сликавме за на Инстаграм заедно“, вели Емина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi