Еве каде Александра Пријовиќ и Филип го поминуваат својот меден месец

11 јули, 2018
9

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ по венчавката решија да се повлечат од јавноста на одредено време.

View this post on Instagram

Forever. ❤️ @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Иако со летната турнеа започна пред четири дена, убавата пејачка реши да одвои време и за својот сопруг.

После венчавката која предизвика големо внимание, младиот брачен пар се повлече од јавноста.

Бидејќи подготовките за свадбата им одземаа многу енергија, Александра и Филип решија првите брачни денови да ги одвојат само за себе, па така се упатија на незаборавен меден месец.

View this post on Instagram

😍 @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Познатата пејачка на социјалните мрежи откри дека во моментот престојува во Монте Карло.

View this post on Instagram

ALL IN on you, ALL IN on us 🖤

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi