Голем брод, хеликоптер… Поради новиот спот на групата Џогани зборува цел интернет!

19 јули, 2018
12

Џоле и Весна Џогани ја екранизираа песната “Пари на пари”, која претендира да стане летн хит.

Групата “Џогани” ги израдува своите фанови и тоа така што објави нов спот.

За потребите на спотот користен е голем брод, па дури и хеликоптер. За само неколку часа, новиот спот на групата “Џогани” е прегледан повеќе од 80.000 пати.

Да не должиме, погледнете го сами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi