17 јули, 2019

Радио

Славните холивудски актери и поранешни сопружници, Џенифер Анистон и Бред Пит, добија можност повторно да се зближат. Според информации кои ги пренесуваат личности блиски до актерите, поранешниот брачен пар, рамо до рамо, ќе толкуваат главни улоги во нов холивудски блокбастер.

Близок извор тврди дека не постои причина поради која би одбиле олку квалитетна и профитабилна понуда.

Двајцата актерки ги израмнија сметките, а продуцентите на филмот со нетрпение ги чекаат нивните одговори, бидејќи и двајцата не сакаат да глумат љубовна двојка, па преговорите сè уште се во тек.

Џенифер и Бред досега никогаш не глумеа заедно на големото платно, освен во една епизода на серијата „Пријатели“, во која актерот имаше кратка улога.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ја теши после разводот: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно!?
Горе