Кајли Џенер ги извади силиконите!

10 јули, 2018
1

Кајли Џенер ги изненади своите фанови со фотографијата на која нејзините усни изгледаат значително помали, а потоа призна дека го извадила силиконот…

Новопечената мајка тоа го признала откако обожавателите и испратиле бројни коментари дека “изгледа како старата Кајли”.

– Ги извадив филерите – одговорила таа на коментарите. Инаку, ријалити sвездата ставила филери во усните кога имала само 16 години.

Еве како изгледа сега:

View this post on Instagram

heat wave

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

А вака изгледаше до неодамна:

View this post on Instagram

thanks @voguemagazine ✨

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum