Карлеуша со нов провокативен стајлинг

8 мај, 2018
4

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите фанови со секси фотографии, но овој пат од фотографиите ќе останете без зборови.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која легна во кревет и позираше во поза од која на мажите навистина ќе им се слоши.

Карлеуша освен во креветот прекриена цела во долари проба и неколку други „пози“, погледнете.

View this post on Instagram

Details 💸💸💸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

👊🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

💸💸💸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris