Кендал Џенер се снимаше гола во тоалетот

21 септември, 2018
џ

Посетата на тоалетот Кендал Џенер (Kendall Jenner) ја искористила за правење на селфи фотографии и видео снимки.

На фотографијата што ја објави се гледаат нејзиниот гол стомак и долниот дел од градите.

Освен фотографии, објави и видео во кое го зумира своето тело, а во тој момент носи црни чипкасти гаќички.

– Технички, тоа е само моето торзо – напишала.

View this post on Instagram

technically this is just my torso…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi