5 август, 2020

Посетата на тоалетот Кендал Џенер (Kendall Jenner) ја искористила за правење на селфи фотографии и видео снимки.

На фотографијата што ја објави се гледаат нејзиниот гол стомак и долниот дел од градите.

Освен фотографии, објави и видео во кое го зумира своето тело, а во тој момент носи црни чипкасти гаќички.

– Технички, тоа е само моето торзо – напишала.

View this post on Instagram

technically this is just my torso…

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Кендал Џенер се снимаше гола во тоалетот
Горе