21 март, 2019

Радио

Ким Кардашиан објави нова фотографија од Јапонија, а нејзините следбеници беа целосно збунети.

Имено, најпознатата старлета позираше потполно гола на вечера додека јаде тестении. Сите веднаш се прашуваа која е поентата на сликата, па потоа следеа коментарите.

“Дајте наслов за оваа слика”, “Она е навистина пресмешна”, “Ова е најлошата слика која постои на интернет”, се само дел од коментарите кои се шоткирани од фотографијата.

🍜 nudels

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ким позираше гола, но никој не гледаше во нејзините гради: Оваа фотографија го збуни целиот свет!
Горе