Ќерката на Џеј Ло ја пишува својата прва книга, а има само десет години!

2 јули, 2018
7

Се чини дека не е само латино дивата Џенифер Лопез талентирана за бизнис. Нејзината 10-годишна ќерка Ема веќе има сериозни планови и идеи.

Имено, како што пренесува порталот Hotnewhiphop, ќерката на пејачката и Марк Антони работи на својата прва книга.

Та веќе ја имала и својата прва деловна средба, за што Џенифер ги извести фановите на Инстаграм:

“Денес е многу посебен ден. Ема и јас одиме на нашата прва средба со издавачот. Многу сме возбудени, денес имаме вкупно три средби”.

https://www.instagram.com/p/BklKCRTlWjd/?utm_source=ig_embed