Kонечно во врска: Милица Павловиќ за првпат го покажа момчето

30 мај, 2018
2

Милица Павловиќ веќе шест години е на музичката сцена, но досега ниту еднаш не покажа ниту едно момче. Цело време го криеше својот љубовен живот, дури се шпекулираше дека повеќе ги сака девојките отколку момчињата. Се до сега, кога екипата на „Папарацо лов“ ја снимаше Милица во друштво на едно момче. Прво, заедно со друштво јадеа во еден ресторан, каде што таа го галеше по вратот.

Утредента, истото момче ја пречека Павловиќ пред нејзиниот стан и тогаш се бакнаа во уста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris