Криси Тајген и Џон Леџенд уживаат во родителството: Прва фотографија од новороденото синче

23 мај, 2018
1

Минатата недела Криси Тиген и Џон Леџенд станаа родители по прв пат, а сега конечно можеме да ја видиме првата фотографија од новороденото синче. Мајлс е пресладок!

Познатиот модел на својот профил на Инстаграм сподели фотографија под која напиша: „Здраво свету! Ова е Мајлс Теодор Стивенс. Нашиот дом е преполн со љубов. Ви благодариме на сите за убавите желби!“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris