Милица Тодоровиќ открива: „Саша Поповиќ ме забрани на „Гранд“ преку ноќ“

29 јуни, 2018
9

Српската пејачка Милица Тодоровиќ и некогашна победничка во „Ѕвездите на Гранд“ за првпат си ја отвори душата пред јавноста кога е во прашање „Гранд“ продукција и нејзиниот директор.

-Немав настапи, морав сама да ги барам. „Гранд“ никогаш не ми даде ниедно признание. Јас емисијата „Народот прашува“ ја добив по десет години кариера и тоа само да влезам во емисијата и да излезам. Мојот потег да го напуштам „Гранд“ и Поповиќ беше храбар, вели пејачката и истакнува дека тогаш следел шок.

View this post on Instagram

Tek sad kad mi se sve lepo sleglo, da se zahvalim i ovim putem svim mojim dragim prijateljima, kolegama, medijima, saradnicima sto su uvelicali moju promociju za pesmu "Show Program"! 😍 Hvala mojoj porodici i mom timu bez kojih ovaj projekat ne bi izgledao ovako dobro! Hvala @toxicserbia na realizaciji, hvala @drmilosroganovic na fenomenalnoj pesmi! Hvala @ninarajakatelier na fenomenalnom kostimu i hvala mojoj @aleksandra.zec_caki sto se brinula oko garderobe za sve nas! Sminka @laziclaza Kosa @djukaivanovic Hvala mojoj @bobanaboka na neizmernoj podrsci i hvala @ivabanicevic za sve! Hvala mom menadzeru i familiji na ogromnoj podršci u svemu @voja01! ❤ Hvala dragim momcima koji su djuskali fenonenalno i izdrzali pod onim maskama @ilijaboogie @cox_marko @borislukman @vukan_mr.wolf Hvala @dinostevanovic na fenomenanim crtezima i grafitima i hvala @wuperkec na istim! Hvala splavu "Kopernikus 6.10" na divnom prostoru za promociju! Hvala @vericanikolov na medijskoj pomoci! Hvala @lakobrijafx na fenomenalnim maskama! Hvala mojoj jačoj polovini za fenomenalnu režiju, koreografiju i organizaciju! Volim te! 😍 Volim vas sve i jos jednom VELIKO HVALA NA SVEMU! M.T. 😍❤🙈 #showprogram #ludakuća #jošjedanmanijak

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Ме забранија преку ноќ. Штом во 2016 година излезе мојата реклама на Пинк, на „гранд“ веќе беше направена забрана. Официјално дознав дека сум забранета кога требаше да одам на снимање. Тој ден ме повикаа и ми кажаа дека ми откажуваат бидејќи сум забранета. Не знам со што тоа го заслужив, само заминав каде ми беше подобро. После тоа никој не ме побара, ниту пак јас ги побарав, гласи нејзината изјава за српскиот портал Еспресо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi