16 јули, 2019

Радио

Наташа Беквалац се породи пред десет дена и на свет ја донесе ќерката Катја. Поп sвездата излезе од болница и во моментот во својот нов дом ги поминува првите мајчински денови.

Таа на Инстаграм ја објави првата фотографија од ќеркичката на кои се гледа само стапалото.

💗

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Наташа Беквалац ја објави првата фотографија од ќеркичката Катја!
Горе