19 април, 2019

Радио

За само еден ден полуголите задници на Нивес Целзијус и нејзината сестра Меа добија повеќе од 25.000 лајкови. Нивес и Меа заедно се на одмор во Грција, а нивните фотки на социјалните мрежи предизвикуваат општа еуфорија.

На последната позираа заедно на базен, а во прв план ги ставија своите бујни задници со кои очигледно одлучија да го срушат Инстаграм.

Нивес позираше во црни купачи, а Меа во бели, а одма посла објавувањето на фотографија почнаа да се нижат коментари на сметка на нивниот изглед.

I tak… 🇬🇷 #athens #glyfada #sisters #suntanning

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Не се знае чив задник е поголем: Нивес Целзијус и нејзината сестра направија хаос на интернет!
Горе