3 јуни, 2020

Се ближи Светското првенство во фудбал, а вниманието на јавноста се пренесува дури и на сопругите на фудбалерите. Онаа за која најмногу се зборува, пејачката Јелена Карлеуша, конечно го открива одговорот на прашањето кое ги интересира сите љубители на фудбалот, а тоа е дали таа и нејзиниот сопруг ќе го делат креветот пред почетокот на Мундијалот.

– До почетокот на Светското првенство во фудбал, има време, па ќе се потрудиме до тогаш да ги наполниме батериите, но и да добиеме енергија. Во секој случај, Душко ќе биде подготвен на теренот” – додала Карлеуша.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // Нема секс пред Мондијалот, а еве што Карлеуша вели на тоа!
Горе