19 април, 2019

Радио

Американска глумица Меган Маркл стапи во брак со принцот Хари пред три месеци. Додека се ванчаваа ги водеше љубовта, но се чини дека Меган не насетуваше од што се ќе мора да се откаже кога ќе влезе во кралското семејство.

Имено, Војвотката од Сасекс, не насетуваше дека кога ќе остане бремена, не смее да открие кој пол ќе биде детето.

Бидејќи ова го бараат кралските правила, таа ќе мора тоа да го почитува.

Иако сеуште не е познато дали Меган е бремена, принцот Хари, во едно од интервјуата истакна дека планира деца со својата сопруга во блиска иднина.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Ниту една мајка нема да се откаже од ова! Меган Маркл ќе биде лишена од познавање на детали за нејзиното неродено бебе!
Горе