17 септември, 2019

Радио

36 годишната Нивес Целзијус со песната „Јен, два, три“ ја вжешти атмосферата на еден хрватски фестивал. За настапот избра убав зелен фустан со прорези од каде се виде и нејзиниот задник. Обожавателите на социјалните мрежи забележаа дека на настапот на Нивес на ниту една од фотографиите не и се гледаат гаќичките па заклучија дека провокативната пејачка веројатно воопшто не ги носи.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Нивес Целзиус се појави без гаќички на фестивал во Хрватска
Горе