21 март, 2019

Радио

Ријалити sвездата Кајли Џенер на Инстаграм објави нова слика со ќерката Сторми која со брзина на светлината го обиколи светот.

Со оглед на тоа дека на оваа фотографија бебето се гледа многу повеќе отколку на претходните кои Кајли ги објавуваше на друштвените мрежи оваа уште еднаш предизвика големо воодушевување.

– Моето анѓелско бебе денска наплни еден месец – кратко напишала младата мајка под фотографијата на која позира со свјата принцеза.

Се чини дека оваа sвезда ќе ја продолжи традицијата на своите сестри, Ким и Кортни, кои своите деца јавно ги покажуваа уште од најмала возраст.

На нјановата фотографија Кајли и Сторми за неколку часа собраа дури 10 милиони лајкови.

my angel baby is 1 month old today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Новата фотографија на малата Сторми: Дали ќерката на Кајли Џенер наскоро ќе стане нова Инстаграм sвезда
Горе