Ова никој не го очекуваше од неа: Сања Маринковиќ во еротски сцени со познат српски пејач!

12 јули, 2018
8

Водителката на емисијата „Магазин ин“, Сања Маринковиќ, важи за една од позгодните водителки на српската сцена, а сега ќе добие и нова улога.

Имено, во спотот за песната „Добре дошле сузе моје“ на Ацо Пејовиќ, Сања ќе сними еротски сцени со познатиот пејач.

Оваа песна ја следи работата на новиот роман на Весна Дедиќ кој неодамна го промовираше.

„Сања ќе биде главна хероинка во тој видео запис. Пејовиќ ќе ја отпее песната, а двајцата заедно ќе мора да глумат сцени од филмови за возрасни. Сања не очекуваше дека ќе има таква активност, откри Весна.