Овој процес ќе трае вечно! Цеца и Јелена не се сретнаа пред судијата!

29 мај, 2018
2 copy

Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера се појави во Првиот основен суд во Белград во кој таа и Јелана Карлеуша имаа закажано рочиште по повод нејзината тужба за навреда.

Цеца со нејзиниот адвокат Душан Стојковиќ се појави во судот во раните утрински часови и набрзо ја напушти судницата.

– Се одложува затоа што тужената не се појави. Јас немам што да коментирам, јас ја исполнив својата граѓанска должност, не ме интересираат другите причини– изјавила Цеца видно нерасположена бидејќи се појавила само таа и не сакала да открие за кога е закажано следното рочиште, па наместо неа одговарал адвокатот дека следната можност да се сретнат “очи во очи” Цеца и јелена ќе ја имаат на 16. јули.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris