Порнич на Тања Савиќ?! Јавноста во ШОК, пејачката БЕСНА!

21 мај, 2018
7

Пејачката Тања Савиќ во 2005 година беше во врска со нејзиниот колега Дарко Филиповиќ. Тие ја раскинаа врската поради големата љубомора на пејачката.

А по раскинувањето во медиумите се појави нивната нечиста долна облека, а во една прилика Дарко изјави дека има и експлицитно видео со Тања, поради што таа збесна.

До ден денес, оваа шпекулација останува мистерија со оглед дека на интернет не се појави вакво видео.

Инаку, Тања е во брак со Душан Јованчевиќ со кого има два сина, Максим и Ѓорѓи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris