Познатата манекенка по втор пат стана мајка: Криси Тајген и Џон Леџенд станаа родители

17 мај, 2018
9

Леџенд и Тајген, кои се родители на 2-годишната Луна, во ноември минатата година објавија дека очекуваат принова, а во јануари споделија со светот дека очекуваат момче.

Криси вчера беше уловена од папараците во Лос Анџелес, облечена во бело фустанче и покриена со тексас кошула.

krisi-tajgen-go-rodi-vtoroto-dete-1.jpg

Криси Тајген и Џон Леџенд го добија своето второ дете, момче, пред само неколку часа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris