21 март, 2019

Радио

Цеца Ражнатовиќ неодамна имаше нова естетска корекција – фолк пејачката ги смали градите.

Таа за прв пат се појави пред публиката во Бугарија, на концерт во Армек арената.

Бугарскиот пејач Азис ја објави првата фотографија која покажува како изгледаат градите на Цеца по корекцијата.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Премиера на новите гради: Погледнете како изгледа Цеца по операцијата!
Горе