Претепан синот на Лепа Брена!

17 јули, 2018
2

Стефан Живоиновиќ бил претепан минатиот викенд во Лесковац. Синот на Брена се обидел да раздвои две девојки во тепачка па го извлекол подебелиот крај.

Стефан настапувал во еден клуб во Лесковац, а потоа во еден момент пред локалот започнала тепачка.

– Точно е дека дојде до тепачака помеѓу некои девојки. Се обидов да ги раздвојам но и јас добив удар. Не забелажав кој ме удри, но се им простувам – изјавил Живоиновиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum