29 јануари, 2020

Радио

Цеца Ражнатовиќ во јануари имаше естетска корекција за смалување на градите, но до сега немавме можност да видиме како изгледа нејзиното деколте по операцијата.

Таа ги израдува фановите со нова фотографија.

Погледнете:

U pauzi… 💋

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Прва фотографија на Цеца со длабоко деколте откако ги смали градите
Горе