Прва прошетка со ќеркичката:Вака изгледа Клои Кардашијан по породувањето

10 мај, 2018
6

Викендов Клои Кардашијан е забележана како шета низ Кливленд со количка во која Тру е покриена со кебенце, бидејќи очигледно уште не сакаат да го откријат нејзиното лице.

Облечена во тесни хеланки, маица и патики, со помош од асистент, Клое уживаше на прошетка во паркот со ќерката.

 

https://www.instagram.com/p/Biep6d-AzX_/?utm_source=ig_embed